BS Mitcar

BS Mitcar

22/543-37-37
ul. Sporna 1/3 02-846 Warszawa

BS Mitcar

Start
O Firmie
Autoryzacja Bosch
Galeria
Cennik
Lokalizacja
 • BS Mitcar - To będzie Twój sezon

  To będzie Twój sezon

  Jeśli chcesz utrzymać swoje auto w doskonałej, wyczynowej formie to zapraszamy do sieci autoryzowanych serwisów samochodowych Bosch Car Service na akcję #Wiosenny starter.
  zobacz więcej
 • BS Mitcar - Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Zapoznaj się z usługami oferowanymi w naszej sieci:
  • Przeglądy
  • Naprawa elektroniki
  • Klimatyzacja i ogrzewanie
  • Obsługa silnika
  • Naprawa hamulców
  • Serwisowanie kół
  • Szyby samochodowe
  • Oświetlenie...
   
  zobacz więcej

BS Mitcar

ul. Sporna 1/3
02-846 Warszawa
Pokaż na mapie
22/543-37-37
22/462-65-65
pon.-pt.
sobota
07:00 - 18:00
09:00 - 14:00
Wyślij e-mail

O Firmie

 
Początek historii naszej firmy sięga lat '80. Zaczynaliśmy jako mały, rodzinny warsztat, by po latach stać się przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 20 osób.
W 1995 uzyskaliśmy prestiżowy certyfikat jakości ISO.

Właścicielami są: Dariusz Krasnodębski i Piotr Krasnodębski. Staramy się łączyć nowoczesne spojrzenie na biznes motoryzacyjny z tradycją i doświadczeniem.

Serwis Mitcar to przed wszystkim wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Oferowany jest szeroki wachlarz usług mechanicznych, blacharsko – lakierniczych oraz sprzedaż części zamiennych. Serwis Mitcar łączy w sobie rzetelne doświadczenie i dogłębną wiedzę wynikającą z nieprzerwanej 30 – letniej działalności w branży samochodowej. Klienci na czas naprawy mogą skorzystać z oferty aut zastępczych. Przygotowana jest także usługa odbioru pojazdu od Klienta (door-to-door). Każdy samochód po naprawie w serwisie zwrócony jest zawsze czysty, co zapewnia firmowa myjnia.

Firma Mitcar stawia na ludzi. Wiele osób pracuje w niej od kilkunastu lat. Wśród mechaników są tacy, którzy po raz pierwszy trafili do spółki jako praktykanci, wrócili ze świadectwem ukończenia szkoły i zostali do dzisiaj. Zdobywane dzień po dniu doświadczenie zawodowe pracowników jest uzupełniane podczas specjalistycznych szkoleń. Średnia długość zatrudnienia wynosi w Mitcar ponad 10 lat.

Nasza placówka czynna jest przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00 a w sobotę od 9.00 do 14.00. Nasz obiekt mieści się w dogodnej lokalizacji blisko centrum Warszawy. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przy ul. Spornej 1/3 (róg ul. Puławskiej).

Zapraszam serdecznie do korzystania z naszych usług.
BS Mitcar
BS Mitcar

Zobacz również

© Robert Bosch Sp. z o.o.